تصفیه و ضدعفونی آب
تصفیه و ضدعفونی هوا و سطوح
ژنراتورهای ازن
اکسیژن ساز

نیک آب: جهت ضدعفونی کردن منابع آب آشامیدنی و صنعتی .
هوانیک: جهت تصفیه و ضدعفونی هوای محیط .
فیلتر: فیلترهای قابل نصب روی دستگاههای نیک آب جهت تصفیه آب و بهبود کارکرد سیستم ضدعفونی کننده .
پرتونیک: جهت ضدعفونی سطوح مختلف .
ژنراتور ازن: جهت ضدعفونی آب و پساب .

نيک آب NIK AB
ULTRAVIOLET WATER STERILIZATOR
استريليزاتور فرابنفش آب
دستگاه ضدعفوني کننده آب با روش طبيعي پرتودهي فرابنفش - راهي مطمئن ، اقتصادي و همگن با محيط زيست

ویژگی های دستگاه:
عدم نیاز به استفاده از مواد شیمیایی نظیر کلر و یا ترکیبات آن
عدم تاثیر بر طعم، رنگ، بو و املاح موجود در آب
بدون عوارض جانبی، باقیماندگی و یا خوردگی تخریب کامل و آنی ساختار میکروارگانیسم ها
کمترین مصرف برق و راهبری آسان استفاده از شیشه کوارتز فرانسوی

دستگاه های نیک آب در مدلهای مختلف و ظرفیتهای متفاوت، با بدنه از جنس استیل ضد زنگ و مجهز به مولد پرتو فرابنفش و شیشه کوارتز با کیفیت بالا برای ضدعفونی کردن آب آشامیدنی خانه ها، مجتمع های مسکونی، ویلاها، صنایع و باغها که از منابع غیر مطمئن آب و یا آبهای سطحی و اب چاه استفاده می کنند .
طراحی گردیده است. آبی که با این دستگاههای ضد عفونی می گردد احتیاج به افزودن هیچگونه مواد شیمیایی و یا حرارت نداشته و تغییری در ترکیبات آن به وجود نمی آید.
برای کارکرد بهینه دستگاهها در صورت وجود ذرات معلق، بالا بودن سختی آب، فلزات سنگین و یا طعم و بوی نامطبوع، امکان نصب فیلترهای مختلف روی دستگاههای وجود دارد.
دستگاههای نیک آب دارای قدرت پرتو دهی تا حد پنج برابر میزان تعیین شده توسط سازمان بهداشت ایالت متحده آمریکا (FDA) می باشد که ماحصل آن حذف بیش از 99% آلودگیهای باکتریایی، قارچی و ویروسی آب می باشد و می توان به بهداشتی بودن آب حاصله اطمینان کامل داشت.
دستگاهها به هشدار دهنده نوری و صوتی مجهز بوده که در صورت عدم کارکرد صحیح لامپ به مصرف کننده هشدار می دهند.
طبیعی ترین شکل ضدعفونی در طبیعت، توسط پرتو فرابنفش موجود در نور خورشید انجام می گیرد. پرتو فرا بنفش که بخشی از طیف وسیع الکترو مغناطیس می باشد، در طول موجهای کمتر از 300 نانو متر و با تاثیر بر سیستم ژنتیکی میکروارگانیسم ها، سبب از بین رفتن آنها می گردد.
این دستگاهها در صنایع مختلف غذایی، دارویی و بهداشتی، بیمارستانها، استخرها، برکه های پرورش ماهی و هر جا که نیاز به ضدعفونی و استریل آب بدون استفاده از مواد شیمیایی داشته باشد کاربرد دارد.
همکاری با سازمان انرژی اتمی از افتخارات این شرکت بوده که تایید کارکرد دستگاههای نیک آب از لحاظ میزان اشعه و قدرت میکروب کشی توسط این سازمان، به همراه خدمات راه اندازی و پس از فروش به وسیله کادر مجرب این شرکت، ضامن عملکرد صحیح دستگاهها می باشد.

استریلیزاتور آب با پرتو دهی فرابنفش
دستگاه ضد عفونی کننده ا باب روش
طبیعی پرتو دهی فرابنفش رایه
مطمئن، اقتصادی و همگن با محیط زیست.
طرز کار دستگاه
دستگاه نيک آب که بصورت سري در سر راه لوله آب مصرفي نصب ميگردد ، داراي يک لوله ورودي و يک لوله خروجي است . درون استوانه محفظه تماس يک لوله شيشه اي کوارتز وجود دارد که لامپ مولد پرتو دهي فرابنفش را از تماس مستقيم با آب حفظ مي کند اما به پرتو فرابنفش بطور موثري اجازه عبور مي دهد. هنگامي که دستگاه روشن است آبي که از درون آن عبور مي کند در مدت زمان تماس با پرتو فرابنفش ضد عفوني مي شود. جهت اطمينان از کارکرد صحيح دستگاه يک عدد سنسور نوري روي استوانه محفظه تماس نصب گرديده است که به محض خاموش شدن لامپ به هر دليل و يا روشن نشدن آن ازابتداي کار ، به يک هشدار دهنده نوري و صوتي فرمان ميدهد تا بدينوسيله کاربر مطلع گرديده و جهت رفع نقص اقدام نمايد .


100 لیتری دو قولو

این دستگاه در صنایع مختلف غذایی، دارویی، آرایشگاه ها، بهداشت ، بیمارستانها استخرها، برکه های پرورش ماهی و هر جا که نیاز به ضد عفونی و استریل آب داشته باشد کاربرد دارد.